0552 898 34 27 - info@dreamofcarpets.com
Yorgan - Battaniye Yıkama

Yorgan - Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyelerinizin temizliğini yaparken kumaşına en uygun deterjanlarla yakayıp yorgan ve battaniyelerinizin kullanım ömrünü kısaltmama ve en güzel temizlik sonuçları almak için özenle çalışıyoruz. Yorgan ve battaniye yıkama hizmetinde sizlere en uygun fiyatları verebilmemiz için bizi hemen arayın.
AÇIKLAMA Yorgan ve battaniyelerinizi evinize gelip teslim aldıktan sonra yorgan ve battaniyelerin çeşidinize, kumaşına göre en uygun temizlik maddelerimizle yıkayayıp kurutma işlemini yaptıktan yorgan - battaniyelerinizi yeniden adresinize getirip sizlere teslim ediyoruz. Yorgan ve battaniyelerinizin temizliğini yaparken kumaşına en uygun deterjanlarla yakayıp yorgan ve battaniyelerinizin kullanım ömrünü kısaltmama ve en güzel temizlik sonuçları almak için özenle çalışıyoruz. Yorgan ve battaniye yıkama hizmetinde sizlere en uygun fiyatları verebilmemiz için bizi hemen arayın.
Yorgan - Battaniye Yıkama
DREAM OF CARPETS İstanbul Avrupa Yakasında hizmet veriyoruz. Gsm: 0552 898 34 27 E-posta: info@dreamofcarpets.com Web: www.dreamofcarpets.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Yorgan - Battaniye Yıkama
Hemen Fiyat Alın