0552 898 34 27 - info@dreamofcarpets.com
Hasdal Halı Yıkama

Hasdal Halı Yıkama

Hasdal Halı Yıkama Fiyatları halının türüne ve boyutuna göre değişebilmektedir. Halılarınızın metrekaresini 7 TL'den başlayan fiyatlarla yıkıyoruz. Uygun fiyatlar için bizi hemen arayın. Dream Of Carpets firması olarak, son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinesinde halınızın türüne ve kirlilik oranına göre, anti-bakteriyel halı şampuanı kullanarak yıkıyoruz.
AÇIKLAMA Hasdal Halı Yıkama Fiyatları halının türüne ve boyutuna göre değişebilmektedir. Halılarınızın metrekaresini 7 TL'den başlayan fiyatlarla yıkıyoruz. Uygun fiyatlar için bizi hemen arayın. Halılarınızı yılda en az 1 kere yıkatarak gerçek bir temizliğe kavuşmasını sağlayabilirsiniz. halılarınızın bilinçsiz bir şekilde yıkanması hem gerekli temizliğin sağlanmamasına hem de halınızın ömrünün kısalmasına sebep olur. Halıların türüne ve kirlilik oranına uygun bir şekilde yapılmayan temizliklerde; bakteriler ve alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt yani akarlar halınızda yuvalanıp hızla çoğalırlar. Halınız; en doğru koşullarda, özen gösterilerek dezenfekte ve yıkama işlemleri yapılmadığı sürece derinlemesine temizlenmiş, mikroplardan arınmış olmayacaktır. Dream Of Carpets firması olarak, son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinesinde halınızın türüne ve kirlilik oranına göre, anti-bakteriyel halı şampuanı kullanarak yıkıyoruz. Özel şampuanlar sayesinde halılarınız sadece temiz olmakla kalmaz aynı zamanda tüm bakteri, mayt ve virüslerden de dezenfekte olur. Halıların tam kurutulmaması kötü kokuya neden olur ve halılarınızın dokusunda zamanla zayıflamalar oluşabilmektedir. Dream Of Carpets olarak halılarınızı steril bir şekilde ve tozlu ortamlardan uzak kurutma alanlarımızda tamamen kurutulmasını sağlıyoruz.
Hasdal Halı Yıkama
Hasdal Halı Yıkama
Hasdal Halı Yıkama
Hasdal Halı Yıkama
Hasdal Halı Yıkama
Hasdal Halı Yıkama
DREAM OF CARPETS İstanbul Avrupa Yakasında hizmet veriyoruz. Gsm: 0552 898 34 27 E-posta: info@dreamofcarpets.com Web: www.dreamofcarpets.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hasdal Halı Yıkama
Hemen Fiyat Alın